Зустріч студентів і викладачів Кафедри дизайну і теорії мистецтва з учнями 11-х класів ЗШ № 2. Тематичний майстер-клас “Флористика. Техніки й принципи формотворення”

У рамках проекту “Школа дизайну” відбулася зустріч студентів і викладачів Кафедри дизайну і теорії мистецтва ПНУ ім. В. Стефаника з учнями  11-х класів ЗШ № 2. Тематичний майстер-клас (“Флористика. Техніки й принципи формотворення”) залишив по собі не тільки приємні враження, а й новорічні фітокомпозиції створені учнями. Класним керівникам Борищак Тетяні Богданівній (11-Б), Мельник Тетяні Анатоліївній (11-А) та вчителю трудового навчання Гавриш Богдані Василівній дякуємо за теплу зустріч! Учням обох класів – за креативність, щирість і чудові емоції!