Кафедра дизайну і теорії мистецтва завітала у обласну Наукову Бібліотеку ім. І. Франка

На запрошення дирекції ( Людмила БабійІвано-Франківська Обласна Наукова Бібліотека ім. франка викладачі ( Світлана ПовшикЛеся Семчук ) та студенти Кафедри дизайну і теорії мистецтва Інститут Мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника на засіданні інтелектуального клубу творчих особистостей провели показ колекцій молодіжного святкового одягу. Під керівництвом куратора показу Світлани Повшик свої роботи презентували випускники спеціалізації “Моделювання одягу” Маша Дзіворонюк (к-ції “Чічері” та “Метаморфози”) та Олеся Безверхів (к-ція “Калинові”). Моделями виступили студенти кафедри: Діана БойкоВікторія Воронкова, Анастасія ПоповаОлена Пасічник, Таня Кобра, Ксенія Зінич.
Дякуємо усім присутнім за гучні оплески та позитивні емоції.

Опубліковано Lesia Semchuk Четвер, 14 березня 2019 р.