Фестиваль науки на Вічевому майдані

25 травня на Вічевому майдані Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника провів Фестиваль науки! У програмі Фестивалю була презентація навчально-наукових інститутів і факультетів.У рамках дійства студенти Лілія Барта Тетяна Кобра,Ольга Ставнича, Василина Мрічко, Анжеліка Дякун Наталія Пататюк, Наталія Маліновська, Тетяна Чухрій і доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва Ганна Василівна Макогін представили свої творчі роботи.

Опубліковано Кафедра дизайну і теорії мистецтва Понеділок, 27 травня 2019 р.