Засідання підсекції “Графічний дизайн” у рамках звітної наукової конференції студентів університетут за 2020 рік.

У межах звітної наукової конференції студентів університету за 2020 рік відбулося засідання підсекції “Графічний дизайн” (керівник – доц. Бабій Н.П., секретар – доц. Семчук Л.Я.). Щиро дякуємо усім присутнім за “живу” дискусію, взаємоповагу і надзвичайно цікаві доповіді та презентації !!! Серед зацікавленої студентської спільноти (25!) присутні 11 доповідачів презентували дослідницькі розвідки актуальних для сьогодення українського суспільства тем. Змістовні доповіді представили: магістранти 1 курсу Ярема Н. (“Історичні та стилістичні особливості плакату на тему донорства”, наук. кер. – проф. Дундяк І.М.) та Савинець Я. (“Візуалізація інформації в інтерʼєрах навчальних закладів”, наук. кер. – доц. Бабій Н.П.) – доповіді обох рекомендовано до друку!; студенти 2 курсу Олександр Сидорак (“Зовнішня реклама Івано-Франківська в контексті трансформаційних актуальних перетворень міського простору”, наук. кер. – доц. Семчук Л.Я.), Монастирська Д. (“Пригодницька відеогра за книгами львівської письменниці ілюстраторки Оксани Були TUKONI”, наук. кер. – проф. Дундяк І.М.), Яцишин В. (“Компʼютерні ігри як альтернативний метод вивчення історії культури”, наук. кер. – доц. Семчук Л.Я.). Важливо, що долучитися до наукової діяльності цьогоріч виявили бажання і першокурсники бакалаврського рівня ВО: Луцик Н. (“Книжкова ілюстрація як ефективний метод формування дитячого світогляду”, наук. кер. – доц. Семчук Л.Я.), Терлецька І. (“Українська кирилиця в актуальних культурно-мистецьких практиках другого десятиріччя ХХІ ст”, наук. кер. – доц. Бабій Н.П.), Струц Анна (“Історія українських коміксів”, наук. кер. – доц. Семчук Л.Я.), Cуслик Софія (“Ілюстраторка та художниця Вікторія Ковальчук”, наук. кер. – доц. Бабій Н.П.). Доповіді Сидорака О., Яцишина В. та Струц А. відзначено грамотами університету!

На зображенні може бути: 12 people, including Дундяк Іра, Надія Бабій and Yana Savinets, екран та текст

На зображенні може бути: 6 people, including Надія Бабій та текст

May be a cartoon of 9 people, including Надія Бабій, екран та текст

На зображенні може бути: 7 people, including Yana Savinets and Надія Бабій, екран та текст