Відкриття пленарного засідання звітної наукової конференції

5 квітня відбулось пленарне засідання звітної наукової конференції працівників Прикарпатський нацiональний унiверситет iм. В.Стефаника / Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Серед представлених доповідей – нове дослідження доктора мистецтвознавства, доцентки Кафедра дизайну і теорії мистецтва Інститут Мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника Ірини Дундяк “Авторські різдвяні листівки Опанаса Заливахи: смисли, контексти, візуальні образи”.

Вітаємо нашу колегу та закликаємо наукову спільноту до міждисциплінарного наукового дослідження громадської діяльності, творчої та епістолярної спадщини ОпанасаЗаливахи

Деталі: https://www.facebook.com/kdtm.pnu

May be an illustration of 2 людини та текст «CiscoWeex Meetings peAaKTиpoBaTb иHфopmauиRocoBewaHии meHю y4acTHиK coBewaHиe L340 pomaH noAKлю4eHo лapиcaAyAa (561) L340 лиcTBKa <<3 HoBиm poKom!> 70-иx pp. PNUim. Vasyla Stefanyka opraHи3aTop Stefanyka лиcTBKa <<Beceлиx cBRT!> 80-иxpp. Admin AK Anatoliy Kazmerchuk AB Andrii Andl andriy.zagorodnyuk@pnu.edu.ua andriymazkiv2 AH BeATbnowyKoBий 3anиT TyT BKлю4иTb mиKpoфoH ช Anna Hihliuk Anna Kuchera AK 4 Ha4aTb BиAeo & AI Artem Izmailov coBmecTHblй AocTyn … 2 y4acTHиKи 4aT 14:26 05.04.2021 早»May be an illustration of 2 людини та текст «Ciscoex Meetings иHфopmauиRocoBewaHи фaйл peAaKTиpoBaTb coBmecTHblйAocTyn meHю y4acTHиK coBewaHиe pomaH Igses oAKлю4eHo лapиcaAyAa (555) L340 PNUim. Vasyla Stefanyka opraHи3aTop лиcTBKa <<Beceлиx cBRT. 3 HoBиm poKom">. 1989 p. Stefanyka BECEANX AK ROKOM Anatoliy Kazmerchuk AB Andrii AP AndPil andriy.zagorodnyuk@pnu.edu.ua andriymazkiv2 AH nowyKoBий 3anиT TyT BKлю4иTb mиKpoфoH Anna ihliuk Anna Kuchera AK � Ha4aTb BиAeo & AI D Artem Izmailov coBmecTHblйAocTyn é … 2 y4acTHиKи 4aT 14:30 05.04.2021 早»May be an illustration of 2 людини та текст «C”so Meetings фaйл peAaKTиpoBaTb coBmecTHblйA иHфopmauиRcoBewaHи meHю y4acTHиK coBewaHиe pomaH noAKлю4eHo лapиcaAyAa (555) L340 PNUim. Vasyla Stefanyka opraHи3aTop pи3ABRHи лиcTBKи 3Ko3aKom- 6aHAypиcTom 70-80-иx pp. Stefanyka A AK Anatoliy Kazmerchuk AB Andrii Andriy andriy.zagorodnyuk@pnu.edu.ua andriymazkiv2 AH nowyKoBий 3anиT TyT BKлю4иTb mиKpoфoH Anna Hihliuk Anna Kuchera AK � Ha4aTb BиAeo &ู AI ↑ coBmecTHblй AocTyn Artem Izmailov é 울 y4acTHиKи 4aT 14:32 5.04.2021 早‘»May be an illustration of 1 особа та текст «Ciscox Meetings редактировать меню L340 участник совещание роман I одключено ларисадуда (554) естампни листвкам, O. заливаха робив невеликими серями друкував вдома власноруч, також сповнен естетичними философськими идозволяють усвидомити особливост снування митцi̇в тоталтарних умовах специфку хньо" творчост. 4 PNUim. Vasyla Stefanyka авторськи естампни листвки заливахи Stefanyka AK Anatoliy Kazmerchuk AB AndriiB Andriy Pilko веселих свят! 1995 POKoM andriy.zagorodnyuk@pnu.edu.ua andriymazkiv2 AH пошуковий включить микрофон тут Anna Hihliuk Anna Kuchera AK � начать видео 8 AI ↑ совместный доступ Artem zmailov :) участники чат 05.04.2021»