ОП “Графічний дизайн” – 1 місце! Призери конкурсу відеороликів!Вітаємо наших студентів!

Маємо важливу перемогу і гонорову нагороду!
На конкурсі відеороликів ініційованому керівництвом Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника відеоролик про освітню програму «Графічний дизайн» визнано найкращим (1 місце!)! З величезною приємністю дякую команді студентів Кафедра дизайну і теорії мистецтва, які працювали над його створенням: Жукова Олена, Vova Yatsyshyn, Олександра Пасєка, Yana Savinets, Подлецька Марія, Капечук Уляна, Михайлюк Діана. Сьогодні відбулося нагородження трійки переможців! З легкої руки нашого ректора Ігор Цепенда та за підтримки директора ІНСТИТУТ МИСТЕЦТВ ПНУ ім. ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА Anatolii Hrytsan маємо відтепер обладнання для майбутньої фотостудії: набір постійного світла, штатив, відбивачі, ворота й фон для них! Це круто!
За сприяння та підтримку також дякуємо колегам проф. Дундяк Іра, доц. Надія Бабій, завідувачу кафедрою, проф. Chuyko Oleg !
Деталі: