Вітаємо з Днем Незалежності України!

Вітаємо з Днем Незалежності України! Та нагадуємо що сьогодні відбудеться відкриття виставки робіт Заслуженого діяча мистецтв України, професора Кафедра дизайну і теорії мистецтва Навчально-науковий інститут мистецтв ПНУ імені Василя Стефаника Богдан Губаль, приурочену до Дня Незалежності України яка відбудеться о 15.00год. Також не забуваємо, що у Спілці художників України також є на що подивитись та надихнутись творами наших дорогих художників! Прохання мимо не проходити, а зайти і насолодитись творчістю у цей гарний, патріотичний, сонячний день!!!

P.S.До відома абітурієнтів Приймальна комісія сьогодні працює у звичайному режимі, втім перед входом благодійна ярмарка створена нашими студентами на добру справу, купіть щось або можна просто доєднатись дистанційно перевівши кошти для наших хлопців і дівчат!!! Реквізити, за якими можна внести свою частку задля нашої перемоги: поповнити банку: https://send.monobank.ua/jar/2LfBubX81Z або за номером: 5375411200497779 Усі зібрані кошти підуть на потреби наших студентів-військових!!!