Співпраця для великої справи!

Викладачками кафедри дизайну і теорії мистецтва Максимлюк Ірина і Нагорняк Христина, в контексті міждисциплінарних зв’язків історії і теорії мистецтва і графічного дизайну та живопису, студентами групи Д-25 було адаптовано натюрморти голландських майстрів 17 століття для незрячих та слабозрячих людей.
Цікавим, несподіваним та креативним виявився підхід студентів до практичної частини, яка передбачала підбір матеріалів і фактур, які максимально наближено повинні були відтворити предмети натюрмортів.
Для глибшого розуміння і щоб самим “відчути картини на дотик” студенти пробували із закритими очима впізнати роботи за описом.
Такий креативний підхід мотивує молодих людей та відшліфовує їх творчий потенціал.