Знайомство 1 курсу з діяльністю Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І.Франка

Протягом 14 і 15 вересня студенти І курсу кафедри дизайну і теорії мистецтва груп Д-13 і Д-15 разом з доценткою кафедри Іриною Чмелик відвідали та ознайомилися з діяльністю Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім.І.Франка, її відділами, а також, що надзвичайно цінно, з новими науковими мистецтвознавчими виданнями Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім.М.Т.Рильського, презентованими науковими співробітниками ІМФЕ. Співавтором низки наукових праць ІМФЕ є докторка мистецтвознавства, професорка Кафедра методики музичного виховання та диригування Ганна Карась, яка захопливо розповіла про співпрацю з цією науковою установою та наголосила на важливості дослідження мистецтва, послуговуючись новими актуальними науковими джерелами як студентами-першокурсниками так і магістрами й аспірантами.
Студенти мали можливість енергетично зарядитися та послухати авторське прочитання власних нових оповідань та віршів на творчій зустрічі з письменницею, поетесою, докторкою філологічних наук, професоркою Ольга Деркачова, а також отримати в подарунок книги з автографами.
Сподіваємося, бібліотека стане не лише корисним, а й улюбленим місцем проведення дозвілля нашими студентами протягом усього періоду навчання