Конкурс для студентів бакалаврату на академічну мобільність до Університету Східної Англії (Великобританія) В рамках співпраці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Університету Східної Англії (Великобританія) за програмою «Twinning», яка створена Британською консалтинговою компанією у сфері вищої освіти «Cormack Consultancy Group» оголошується конкурс серед студентів освітнього рівня бакалавр Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на академічну мобільність для навчання впродовж весняного семестру 2022-2023 н.р. у Університеті Східної Англії (Великобританія). За результатами конкурсу буде відібрано 4 студентів бакалаврату в академічних сферах мистецтва та гуманітарних наук, природничих наук або соціальних наук. Претенденти повинні подати до 15.00 23 листопада 2022 р. такі документи: 1. сертифікат щодо володіння англійською мовою на рівні В2 або вище (також на базі Прикарпатського університету можна виготовити документ, що підтверджує володіння студентом необхідним рівнем англійської мови, за умови засвідчення цього документу компетентною особою. Зразок цього документа можна знайти за посиланням: https://ic.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/2021/08/%D0%9C%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%84%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%82-1.doc); 2. довідку про середній бал за попередній навчальний період; 3. мотиваційний лист українською та англійською мовою; 4. підтвердження активної наукової та волонтерської діяльності. Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі «тема» вказати – UEA_Petrenko) на адресу відділу міжнародних зв’язків interdep@pnu.edu.ua. Для інформації: За ініціативою Міністерства освіти і науки України, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника долучився до програми «Єднання», яка створена Британською консалтинговою компанією у сфері вищої освіти «Cormack Consultancy Group». Метою програми «Єднання» є налагодження співпраці між університетами України, Великої Британії та США на основі принципу Twinning. Проєкти Twinning базуються на поєднанні досвіду університетів Великої Британії та США з реаліями українських університетів задля створення довгострокових стратегічних альянсів.