![](https://kditm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/60/2023/06/352522318_216042481276767_6672924831330210381_n-135x300.jpg)
![](https://kditm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/60/2023/06/352700725_955115512204589_3059817302251708945_n-135x300.jpg)
![](https://kditm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/60/2023/06/352621935_913170859754978_2792835274321029616_n-135x300.jpg)
![](https://kditm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/60/2023/06/352556110_172883035517683_7684680447580814073_n-135x300.jpg)
![](https://kditm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/60/2023/06/352736147_639967301342426_7102780613059805511_n-135x300.jpg)
![](https://kditm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/60/2023/06/352505962_206576412285218_642776834528632175_n-135x300.jpg)
![](https://kditm.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/60/2023/06/352494856_1283752812228042_5404127908361871584_n-135x300.jpg)
Сьогодні відбулась виставка робіт 2 курсу, спеціалізації Дизайн середовища, за ініціативою та під керівництвом Богдан Губаль.
Дякуємо Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка за можливість створення виставкового простору і звісно нашим талановитим студентам за ідейність, креативність, гармонію й багатством кольорів. Нехай буде безліч ваших успішних проєктів і впевнені Богдан Іванович вам в цьому допоможе!)