Захист курсових робіт з дисципліни «Проекування багатосторінкових видань» студентів 3 курсу спеціалізації «Графічний дизайн»

Минулого тижня відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Проекування багатосторінкових видань» студентів 3 курсу спеціалізації «Графічний дизайн» під керівництвом професора кафедри Ірини Дундяк. На захисті були присутні гості: Світлана Фельдман (он-лайн) з м. Харків (директорка та співвласниця видавництва «АССА») та відомий дитячий поет Григорій Фалькович. Роботи здобувачів викликали активний інтерес у гостей. Частина проектів була зроблена на тексти віршів пана Григорія, поет емоційно прокоментував роботи студентів І. Ковальської, В. Гищука, А. Чоловської, В. Сизоненко та інших. Пані Світлана відзначила роботи М. Лиска, Н. Дидик, О. Фецяк, М. Сміжак та інших й запропонувала обговорити спільні видавничі студентські проекти в галузі дитячої книги.

Немає опису світлини.