Альбом-каталог «Побачити скарби разом»

На зображенні може бути: текст
#ЗаПідтримкиУКФ Завершуються поліграфічні роботи над випуском тифлографічного альбому-каталогу «Побачити скарби разом», що видається за ухвалою Вченої ради Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника. Його особливість полягає у застосуванні цифрових технологій та унікального дизайн-рішення демонстрації мистецтва людям зі сліпотою.
Ідея та керівництво проєкту – доцентка Кафедра дизайну і теорії мистецтва Надія Бабій, головний реставратор Івано-Франківський краєзнавчий музей #Валерій_Твердохліб. Технічне виконання тифлограм виконували студенти 4 курсу спеціалізації #графічний_дизайн : Валентин Тупало, Анна Гетьманчук, Богдан Галько, Наталка Луцик, Софійка Суслик, Василь Михавків, Марія Зварич, Володимир Яцишин.
Видання стало можливим за підтримки Український культурний фонд в межах грантової програми «Культура без бар’єрів».
Можливо, це ілюстрація 2 людини та текст

На зображенні може бути: 4 людини та текстНа зображенні може бути: текст