“Перехрестя епох. Шевченкіана”

По слідах ІІ Міжнародного фестивалю “Перехрестя епох. Шевченкіана” до 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка (частина 1).
Програмою Фестивалю також було передбачено проведення кількох майстер-класів, зокрема унікального майстер-класу з написання українського козацького скоропису “Ну, що б, здавалося, слова…”.
Його майстерно провела Надія Бабій – доцентка Кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника .
Окрім цього гості Фестивалю мали нагоду помилуватися виставкою гобеленів “Художні рефлексії” прослухали цікаву лекцію “Образ Тараса Шевченка у творчості художників” від Губаля Богдана Івановича – професора Кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, а також роботами з художньою каліграфією студентів 2 курсу спеціалізації “Графічний дизайн” цього ж вузу.
Одна з таких робіт з ініціалом “Я” була подарована першому секретарю Посольства Ярині Малик. 🥰