Сьогодні світова спільнота відзначає Всесвітній день азбуки Брайля. День встановлений Резолюцією ГА ООН в грудні 2018 року.
Всесвітній день азбуки Брайля є нагадуванням, що серед нас живуть люди, які потребують особливої турботи, уваги та підтримки. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі близько 1 млрд людей мають порушення зору, з них понад 10 млн повністю незрячі, ще 130 млн мають дуже слабкий зір.
Шрифт Брайля – це унікальна азбука, яку назвали на честь її винахідника Луї Брайля. Вона являє собою тактильне поєднання графічних символів за допомогою 6 точок, що дає змогу передавати букви, цифри, музичні, математичні та наукові знаки.
В рамках проєкту Врятуймо скарби разом анонсуємо подію, до якої доклались студенти та викладачі нашої кафедри!
Де: Івано-Франківський краєзнавчий музей (Ратуша), 2 поверх, виставковий зал
Коли: 10.01.2024 року
Час: 15.00 годині відкриття
![На зображенні може бути: текст](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/414492104_1068573851212328_5190913666816450808_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=vevHGpHQSBcAX-AvFhm&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&cb_e2o_trans=q&oh=00_AfAE54F3ILZLBbjMk1lQ-M_peQogQiz0RU_zpoA_QKIbAA&oe=659A0A2E)