Сьогодні разом зі студентами Кафедра дизайну і теорії мистецтва НН Інститут мистецтв. Прикарпатський національний університет провели унікальну зустріч із художником та мотиватором, яку можемо означити як “Нікіта Тітов про Нікіту Тітова”. У відвертій розмові поставали гострі питання дизайн-мислення, ідентичності, бізнес-складової мистецтва, емпатії, мистецької освіти та актуальності мистецтва. Щиро дякуємо нашому запрошеному лекторові – Нікіті Тітову.
Разом із Надія Бабій, Дундяк Іра
![На зображенні може бути: 15 людей та люди навчаються](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417426380_1096870455049334_4626038334471283771_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=_NtcPJ0rD84AX_hAeur&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfDEEF5dxrsmblTqKbIG9rXwKjApU2eu9HwIHa7OgoHN9Q&oe=65DD7B45)
![Можливо, це малюнок](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417534088_1096870855049294_2685241532871930770_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=iGYxwWQouIgAX_xuXUg&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfBQwNzD50D3H-RzLPmtF8Gyri0KQeDKyCIf3bqxeHaFqQ&oe=65DE85D7)
![На зображенні може бути: сова](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417513767_1096870871715959_6650648905485872637_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=CyCENBiEo_cAX-MAdfy&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfDfEzD0AsmUcSsySD944ViKDB2qxC1LXdDK5VivH3aZow&oe=65DCF328)
![Можливо, це ілюстрація skydiving](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417481590_1096871415049238_2311607105765548026_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=atuGTe3GcmgAX8d0ZvS&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfArbaMDX7LpJ0h9MhSGOzu2EpH6CMrjOHbuY73rgKrNUA&oe=65DD9055)
![На зображенні може бути: 2 людини](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/418805297_1096871095049270_5156432884354565626_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=cTs1WP2rxysAX-eUJF0&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfC4e3R4EcLSjoeCIqofq8lCJV4P8VaLheDMDSRGxoE9-g&oe=65DD048D)
![Немає опису світлини.](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417513443_1096871401715906_6806677023994066570_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=wiZ6hgeRrQYAX-dH-PV&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfDtxYRGAr5AzdsuD2FDm9LsbkO_UkfdUk-J1KlsdR-OsQ&oe=65DD0500)
![Можливо, це ілюстрація](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417471340_1096871421715904_7918238931599324188_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Xz_YbIgxjBsAX9wgmNO&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfAMLe1wSKEimKIML9h-9d6SgKJbK4Fsz1COZPKZGeEP6A&oe=65DDCB11)
![На зображенні може бути: 2 людини](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417418779_1096871165049263_8316225378930958134_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=fCn_Lm2DXhAAX-2uxI4&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfALowAhBhxL9DkvkAC_wGJe8orLiuz2wOe4nr-_nWji4A&oe=65DCDFB6)