Стратегія створення майстерні аналогової та альтернативної фотографії

Мали сьогодні надзвичайно втішну подію – були учасниками анонсованої Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» зустрічі зі стейкхолдерами, де серед питань проєктної ініціативи «Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни» було презентовано Стратегію створення майстерні аналогової та альтернативної фотографії Читати далі

#Профорієнтація_

#Профорієнтація Сьогодні було проведено бесіду щодо подальшого навчання і розвитку з студентами Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спеціальності Дизайн.

Плани святкування Шевченківських днів

26.02 Відбулось обговорення планів святкування шевченківських днів разом з міським об’єднанням Просвіта та доцентом кафедри дизайну і теорії мистецтва Володимиром Шпільчаком.