Зустріч з Григорієм Фальковичем.

10 квітня 2024 року у читальному залі Наукової бібліотеки Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника відбулась зустріч студентів-дизайнерів Кафедра дизайну і теорії мистецтва з одним із найтитулованіших дитячих поетів сучасності – Григорієм Фальковичем. Подія організована професорсько-викладацьким колективом й дирекцією Наукової бібліотеки (директор, Роман Дзумедзей), модерувала зустріч доцентка Надія Бабій. Одночасно в холі наукової бібліотеки відбулось відкриття виставки книжкової ілюстрації з фондів бакалаврських і курсових робіт студентів спеціалізації «Графічний дизайн».
Подія зустрічі найперше присвячена питанням співпраці поета із Кафедрою дизайну і теорії мистецтва. Обговорювались можливі проєкти ілюстрування його поезій студентами Прикарпатського національного університету.
У живій розмові читали вірші, розмовляли про стосунки поета із книговидавцями та ілюстраторами. Студенти дізнались, як відбувається взаємодія, чи може автор втручатись у роботу ілюстратора, якими він бачить ілюстрації виходячи з віку читачів, якими словами і якими образами можна і потрібно говорити сьогодні з дітьми про війну.
На зображенні може бути: 16 людей На зображенні може бути: 2 людини та текст На зображенні може бути: 2 людини, оптика та текст
На зображенні може бути: 7 людей та люди навчаються На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та текст На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються, книга та текст
На зображенні може бути: 8 людей, люди навчаються та скрипка На зображенні може бути: 3 людини На зображенні може бути: 3 людини
На зображенні може бути: 1 особа На зображенні може бути: 7 людей та натовп На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються та текст