На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “СТИЛЬНИЙ ПАПІР 2024”-фестиваль-конкурс відбувся у залі НМЦКіТП(директор Світлана Панько). Переможці першого етапу Всеукраїнського конкурсу “Стильний папір” (діти різних вікових груп) продемонстрували свої костюми та досконалу майстерність виконання різних технік паперопластики.
![На зображенні може бути: 8 людей, дитина та дірндль](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421969919_706701481632693_1290336639439243972_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=vjJKl4QyB9IAX--1clD&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfAATPyitLZDcI9ftAe96x0HdSW_o7sWd2fA1L1PKdh4Yw&oe=65CFB3FF)
![На зображенні може бути: 6 людей](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421984113_706701204966054_8510467381062703906_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Omo6ev0qIDgAX-4wTVV&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfDfAnD2pEsLWWrIhRujb1pNKmVKlP0y9amPphM8ezs7IQ&oe=65CF2100)
![На зображенні може бути: 4 людини, арфа, скрипка, кларнет, флейта, гобой, акордеон та текст](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424591637_706701394966035_4748937976953883932_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=on-exxkscdkAX-m2QZw&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfBgIxk7Y-LxEM-_pg_B9gimQmI3TOJZGci5irvXVB6gcg&oe=65D02A15)
![На зображенні може бути: 3 людини, скрипка, кларнет, гобой та текст](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424602150_706701594966015_3169010786320862493_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=0FbMfA4ZluoAX8dUyhl&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfBTtBUt742bK_rjd1Y67gGRlPLUNm-8mCfO6g2T_Ze21w&oe=65CFF861)
Відкрила конкурс вітанням директор Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Христина Чепа. Привітав учасників з присутніх дійства директор Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ ім. Василя Стефаника Володимир Федорак.
![На зображенні може бути: 1 особа](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424621331_706702391632602_888282187389665750_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=4EOP3U0onDQAX9MLDj5&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfDM7awtzXrN88Elu3DbbBBOrmCIIP_VlXRl6cq3iVr1FQ&oe=65CF6118)
![На зображенні може бути: 1 особа, дитина та текст](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424958042_706702721632569_6533093689791494337_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=p-DBuogfIMsAX-YzePL&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfAa8YbUfPbEyAx-jW89xUwbvRaugDmYrPGIZMVfrO0oSg&oe=65CFB994)
![На зображенні може бути: 2 людини](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421991795_706702688299239_1309469127718929834_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=VWpXuVTwfK8AX_ome3K&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfA3XmXlS5Wd_1XlNvqYTB3BLXr1xUgtulc0_FFo9EDQjQ&oe=65D001D0)
![На зображенні може бути: 1 особа, дитина та квітка](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/422016204_706702611632580_8867616778480168526_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=xUKgNbKVsv4AX9V2e86&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfBiiN3Xv1utEF_tt-nAMZzhw55Jt4L30-5J2r0b8MTB_g&oe=65CF655F)
![На зображенні може бути: 7 людей та натовп](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424958319_706701494966025_6024360316864222626_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=VOYcrZ5FzakAX8c-9Xq&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfBlWCUX_FmhZm4JG0XULIH3bKd20Yi88hMtuQAlZGD6_w&oe=65D04A8B)
![На зображенні може бути: 2 людини, скрипка та квітка](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424605679_706702758299232_8257402803146247685_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=L-oYm63XxsMAX963R5Q&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfB_Rx4lq4awf9-Ukg4CR39z--aJ99HadPjFBYqU6CBN-A&oe=65CF7C72)
![На зображенні може бути: 2 людини, скрипка та дірндль](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424928924_706702774965897_9140610205205817545_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=NNppssmbgKEAX8q-Qkn&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfANeSC1AbE-7mg9FeOjHwSnJMgP2PzrAwushHvhhJH6eA&oe=65D05F4B)
![На зображенні може бути: 2 людини, дірндль та скрипка](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/422048229_706702868299221_5245209334864902111_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=_gZEipzpytQAX-UNRx9&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfD0r_NqT0PGxgFqcIsTWcXGqaHy50O51jlk6Vq0QQzqTw&oe=65CF7AF1)
![На зображенні може бути: 10 людей, скрипка та натовп](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424953115_706701428299365_7984749230053753186_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=gct_bQbg-DMAX8zwORb&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfAm9Gk1TSiryUZuE5slNLsk6eHGcbITbqyPd3m9sxD1BA&oe=65D0521A)
![На зображенні може бути: 3 людини](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421969941_706703084965866_6219232694256782748_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=dr9DTxKpzhUAX--igV3&_nc_oc=AQmGol2XgAMMmwMTIw0sr2BLpduhYfJ9tBXyh7Knj3XoPFA_5vVLJy9XZvMeAeuc8YU&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfBytgD7SAH1eMltt6VlqH92-dSEX2Et34T-yKsT7UKCBA&oe=65CF5585)
![На зображенні може бути: 1 особа](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424595204_706703118299196_4693987666256264316_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=PmnPjsEDQyMAX-2QAyP&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfArj3B7eXOdYA5Y7E_8jxtB2lDGOJOj7YIXjUsrNL1L8A&oe=65CEA0D2)
![На зображенні може бути: 3 людини](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424611491_706703201632521_881002153556121698_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=wFdzq6-vA3EAX_vkAz8&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfB43YxKqqjf-9zKVIxYNvzOpuq8bf5UNBSf5JF-I_j2aA&oe=65D05C73)
Оцінювало конкурсантів різних вікових груп: (5-8 років), (9-13 років), (14-18 років) компетентне журі, яке очолила Христина Чепа. Це, зокрема, Ганна Макогін – член Спілки Дизайнерів України, кандидат мистецтвознавства, доцент інституту мистецтв; Світлана Повшик – голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України; Володимир Федорак-директор інституту мистецтв ПНУ ім.Василя Стефаника; Віра Рожко-методист ІОДЦ науково-технічної творчості учнівської молоді; Інна Скорохода-заступник директора цього ж центру; секретар журі Людмила Пипчак -завідувач відділу масової роботи цього центру.
![На зображенні може бути: 3 людини](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421951321_706701841632657_9179263166353922289_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=hTbbCkPdbjsAX-xl9TI&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfCvnpPhDlFxxsraidUISp5zuAbGtSMc7I48QUskA8ChsQ&oe=65CF6088)
![На зображенні може бути: 3 людини, дірндль та текст](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424587054_706703261632515_7865500014978298198_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=qgSMcuZYF50AX_0Hj4h&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfDmI1ocA5OW3Ix8ZSEXWVAPD3D3BYvSIUPWfHhZApcB_Q&oe=65D03F9B)
![На зображенні може бути: 1 особа, дірндль та текст «ano-Frankivsk oblast»](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424859569_706703354965839_4584366637974043449_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=fSQ5jwArtzUAX-C6N03&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfCFaAoaxH0eGry3QcDHiJKAdB_qGpjsQPvGWmPlGNSK6w&oe=65CF110D)
![На зображенні може бути: 1 особа та весілля](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421965178_706703681632473_1792619258397404536_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Ga2j4rlefncAX8Y2UUP&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfDFSAs1hexYsG39TpSYaxEcpuuxuCYfVEKaPmIysB2WLA&oe=65CE8FFB)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f3c6.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f3c6.png)
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
І – Луканюк Емілія;
ІІ- Вацеба Євгенія;
ІІІ – Іванцюк Тетяна
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
І – Парахоняк Романа;
ІІ- Петриляк Аліна;
ІІІ – Щербʼяк Назарій;
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
І -Бойко Анастасія;
ІІ- Василенко Надія, Жупник Катерина, Скоропанюк Євгенія
ІІІ – Семенишин Авеліна
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
І – Барчук Вероніка
ІІ- Борис Вікторія, Братусь Вероніка, Печарська Анастасія, Соронович Богдана
ІІІ – Бойко Евеліна, Дубинська Наталія
![На зображенні може бути: 15 людей](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421946767_706703924965782_8880623955154717746_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Kcb-UyHJxzMAX-3tc1j&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfByE1HED-ufxT9ecrXVoy_JTnw53ljRHBH0fnrSinSALw&oe=65D040A4)