«Стильний папір 2024» вперше на Прикарпатті!

На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “СТИЛЬНИЙ ПАПІР 2024”-фестиваль-конкурс відбувся у залі НМЦКіТП(директор Світлана Панько). Переможці першого етапу Всеукраїнського конкурсу “Стильний папір” (діти різних вікових груп) продемонстрували свої костюми та досконалу майстерність виконання різних технік паперопластики.
На зображенні може бути: 8 людей, дитина та дірндль
На зображенні може бути: 6 людей
На зображенні може бути: 4 людини, арфа, скрипка, кларнет, флейта, гобой, акордеон та текст На зображенні може бути: 3 людини, скрипка, кларнет, гобой та текст

Відкрила конкурс вітанням директор Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Христина Чепа. Привітав учасників з присутніх дійства директор Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ ім. Василя Стефаника Володимир Федорак.
На зображенні може бути: 1 особа  На зображенні може бути: 1 особа, дитина та текст  На зображенні може бути: 2 людини  На зображенні може бути: 1 особа, дитина та квітка
На зображенні може бути: 7 людей та натовп
На зображенні може бути: 2 людини, скрипка та квітка        На зображенні може бути: 2 людини, скрипка та дірндль       На зображенні може бути: 2 людини, дірндль та скрипка
На зображенні може бути: 10 людей, скрипка та натовп
   На зображенні може бути: 3 людини             На зображенні може бути: 1 особа               На зображенні може бути: 3 людини
Оцінювало конкурсантів різних вікових груп: (5-8 років), (9-13 років), (14-18 років) компетентне журі, яке очолила Христина Чепа. Це, зокрема, Ганна Макогін – член Спілки Дизайнерів України, кандидат мистецтвознавства, доцент інституту мистецтв; Світлана Повшик – голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України; Володимир Федорак-директор інституту мистецтв ПНУ ім.Василя Стефаника; Віра Рожко-методист ІОДЦ науково-технічної творчості учнівської молоді; Інна Скорохода-заступник директора цього ж центру; секретар журі Людмила Пипчак -завідувач відділу масової роботи цього центру.
На зображенні може бути: 3 людини
   На зображенні може бути: 3 людини, дірндль та текст          На зображенні може бути: 1 особа, дірндль та текст «ano-Frankivsk oblast»              На зображенні може бути: 1 особа та весілля
🏆Вітаємо переможців!!!🏆
📎Вікова група 5-8 років