Фарбобарвокольори

Невдовзі чекаємо на цікавого гостьового лектора – найкращого поета сучасних дітей – Григорія Фальковича. Сьогодні у нашому дописі – приємний та несподіваний подарунок від автора, книга, ілюстрована дитячими малюнками – Фарбобарвокольори.

На зображенні може бути: 1 особа та кларнет На зображенні може бути: текст «григорий фалькович фарбо барво кольори малювали дтти»

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст Можливо, це ілюстрація text that says 'маленький космонавтик я думав це MeHi наснилося, привидлося yBİ CHỈ, примарилося, причудилося, A виявляеться, що HỈ! He лялька, не строкатий клаптик, помешканн MOΪM сто–ть маленький космонавтик: шолом, скафандр усе при HỈM. уважно дивиться на мене. вивчае. думае. мовчить. свтло блимае зелене, й космi̇чна музика звучить. без попередних декларацй. без протоколв про вi̇зит. аж ось контакт цивлзацй! портал паралельний CBİT! 52'

Можливо, це малюнок: текст   Можливо, це ілюстрація щоденник, книга та текст «виставка PObIT 1ARY 1ΛΥ人 павучок DAAY1 цей маленький павучок не прихильник балачок: BiH ким не розмовляе, вголос майже спвае, Μρiε швидше подрости, вчиться прясти плести- побачить хайпобачить цлий CBİT виставки його робіт. 46 47»