#студенти_на_практиці

Попередні дослідження іконографічної колекції Івано-Франківський краєзнавчий музей студентами спеціалізації “графічний дизайн” посилені науковими консультаціями. 19 лютого професорка Кафедра дизайну і теорії мистецтва НН Інститут мистецтв. Прикарпатський національний університет, докторка мистецтвознавства Дундяк Іра провела лекцію, у якій висвітлила особливості іконографії колекції.
Можливо, це зображення (1 особа та текст) На зображенні може бути: текст Можливо, це зображення (текст)
На зображенні може бути: 1 особа та текст «Iryna Dundjak (презентаця) показслайдов рецензирование пантократор Iryna Dundjak валентин туп... луцик на таляя 4 зварич Ma... украинский софия суслик Û василь михав.. 平 4 Û гетьманчуканя кобець олекс... абій» На зображенні може бути: текст На зображенні може бути: текст
Можливо, це ілюстрація text Можливо, це зображення (текст)