Учора, 22 лютого доцентки Надія Бабій, Ірина Чмелик, професор Богдан Губаль та студенти спеціалізації “графічний дизайн”Кафедра дизайну і теорії мистецтва НН Інститут мистецтв. Прикарпатський національний університет мали честь вітати видатного художника, приват-професора Львівської національної академії мистецтв, Василя Боднарчука із відкриттям виставки-продажу пастелей. На дійстві були присутні воїни штурмової роти 710 бригади охорони. Саме для їхнього захисту від дронів митець склав жертву з доробку власних творів.
У дописі використані фото Тараса Майстришина.
![На зображенні може бути: 1 особа та текст](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428629320_7025907300864738_7259402832650339597_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=5eGsAOKtRUUAX_D6Yw2&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfAHYPz4LxPiJcOh3o-yh3bTKTEU5iP0jvPqfcH0giAttQ&oe=65DE4B90)
![На зображенні може бути: 4 людини та натовп](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429661108_7025907537531381_7832291148298730487_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=j0pmiL4f35kAX8bdE15&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfDoQ3Gqlyhqpgnl7LgcsbEkiwjvNQIG7KJvVilRKLN5HA&oe=65DDE118)
![На зображенні може бути: 4 людини, гобой, кларнет, скрипка та флейта](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428650702_7025907767531358_2103343736141792374_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=7Zff9mCPt5cAX8DhsOE&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfAwvJY5Z-8gxefokQQJMjPluFABqWSpIpIL7Y6HN-6XLw&oe=65DE6B92)
![На зображенні може бути: 2 людини, поміст та текст](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428627718_7025908817531253_3666230319719471666_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=aqxwjClQzN8AX_DBbOz&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfAmsE5ORo4hf4ykDMdtMDwGBMG7vrS0rLt_85fiyMGQ_A&oe=65DF2854)