Відкриття виставки професора Василя Боднарчука

Учора, 22 лютого доцентки Надія Бабій, Ірина Чмелик, професор Богдан Губаль та студенти спеціалізації “графічний дизайн”Кафедра дизайну і теорії мистецтва НН Інститут мистецтв. Прикарпатський національний університет мали честь вітати видатного художника, приват-професора Львівської національної академії мистецтв, Василя Боднарчука із відкриттям виставки-продажу пастелей. На дійстві були присутні воїни штурмової роти 710 бригади охорони. Саме для їхнього захисту від дронів митець склав жертву з доробку власних творів.
У дописі використані фото Тараса Майстришина.
На зображенні може бути: 1 особа та текст На зображенні може бути: 4 людини та натовпНа зображенні може бути: 4 людини, гобой, кларнет, скрипка та флейта      На зображенні може бути: 2 людини, поміст та текст