Зустріч із Денисом Овчаром

19 квітня з ініціативи викладачів Кафедра дизайну і теорії мистецтва: доцентки Надія Бабій, професора Богдан Губаль для студентів кафедри відбулась зустріч із відомим медіахудожником, віджеєм, 3D-дизайнером Денисом Овчаром (VJ DaPix).
Багато українців та європейські шанувальники таланту Д. Овчара знають його за створеними 3D-мапами Івано-Франківська, гігантськими панорамами, медіаінсталяціями до Дня міста, розробкою медіасценографії до вистави Івано-Франківського академічного драматичного театру «Оскар і рожева пані», колабораціями з творчою лабораторією «Арт-Поле», Юрієм Андруховичем тощо.
На зустрічі зі студентами митець щиро поділився власним досвідом зі сканування історичних пам’яток та створення персонажів для ігор за допомогою методів фотограмметрії.
22 квітня Денис Овчар додатково провів майстер-клас в спеціалізованій аудиторії Навчально-наукового інституту мистецтв, на якому розкрив усі подробиці фотографування об’єкту для подальшого його відтворення у 3D-моделі.
Фото у дописі: Валентин Тупало
Можливо, це чорно-біле зображення 1 особа та борода Можливо, це чорно-біле зображення 1 людини На зображенні може бути: 2 людини та люди навчаються
На зображенні може бути: 2 людини Немає опису світлини. Можливо, це чорно-біле зображення 1 особа та навчається
Можливо, це чорно-біле зображення 2 людини та телефон