Виставка робіт студентів кафедри дизайну і теорії мистецтва “Наша кирилиця – 19”

Виставку каліграфії «Наша кирилиця -19» відкрили в Івано-Франківську

Виставку каліграфії «Наша кирилиця -19» відкрили сьогодні в Івано-Франківську. На ній представлено роботи студентів інституту мистецтв Прикарпатського національного університету.

Опубліковано UA: Карпати Пʼятниця, 25 січня 2019 р.

У виставковому залі Івано-Франківської державної дитячої художньої школи, у рамках проекту “Школа дизайну” відбулася виставка робіт студентів Кафедра дизайну і теорії мистецтва (керівник: доц. Надія Бабій) під назвою “Наша кирилиця – 19”. Представлені понад 50 робіт, виконані у техніці каліграфічного письма високо оцінили у своїх виступах присутні: директор ІФДДХШ – Лілія Присяжнюк, заст. директора ІФДДХШ – Ольга Шутка, заст. зав. Кафедра дизайну і теорії мистецтваІрина Чмелик, та професор кафедри Богдан Губаль. Дякуємо ІФДДХШ за щиру зустріч, чудові емоції та гучні оплески!