Проект “Школа дизайну” успішний!

Кафедра дизайну і теорії мистецтва Інститут Мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника запрошує здобувачів середньої освіти до знайомства з професією дизайнера! Дякуємо нашим гостям – учням 11-х класів Івано-Франківська загальноосвітня школа 2 та їх класному керівникові Таня Борищак за щирі емоції, позитивні відгуки та увагу!

Спеціалізація “Графічний дизайн”.

У рамках проекту “Школа дизайну” викладачі Кафедра дизайну і теорії мистецтва Інститут Мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника (доц. Дундяк Іра, доц. Надія Бабій, доц. Lesia Semchuk) презентували здобутки тісної співпраці науково-педагогічного та студентського колективів спеціаліалізації учням 11-х класів ЗШ № 2. Неочікуваною цікавинкою зустрічі став виступ випускника Читати далі

Спеціалізація “Дизайн середовища”.

У рамках проекту “Школа дизайну” викладачі Кафедра дизайну і теорії мистецтва Інститут Мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника (проф. Богдан Губаль, доц. Хомин В.М., ст. викл. Василь Салабай) презентували доробок спеціалізації нашим гостям – учням 11-х класів ЗШ № 2. Дякуємо за увагу та позитивні враження!

Спеціалізація “Моделювання одягу”.

В рамках проекту “Школа дизайну” викладачі Кафедра дизайну і теорії мистецтва Інститут Мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника (доц. Anna Makulovych-Makogin, зав. лаб. Ярослава Бабчук, викл. Ірина Максимлюк) представили доробок спеціалізації перед учнями 11-х класів ЗШ № 2. Було цікаво і пізнавально. Дякуємо за щирі відгуки.