У вівторок, 02.04 відбулося відкриття персональної виставки графічних портретних зображень Героїв “Звитяжці. Пам’яті тих, хто повернувся на щиті” доцентки кафедри Ірини Чмелик у Музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини. На відкритті прозвучала військова поезія докторки філологічних наук, професорки ПНУ Ольги Деркачової. Спогадами про Героїв Тернопільщини, які також є серед зображених Іриною Чмелик, поділилися рідні: мама Ярослава Кондратюка та дружина Ігора Конотопського. Дякуємо Музеєві за співпрацю та організацію виставки на високому професійному рівні, зокрема в.о. директора Оксані Іванівні Ваврик, присутнім за слова вдячності та небайдужість, зокрема і студентам кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання ТНПУ і викладачеві Наталії Дацюк.

На зображенні може бути: 7 людей, натовп та текст Можливо, це ілюстрація 4 людини, люди навчаються та текст На зображенні може бути: 4 людини та текст
На зображенні може бути: 3 людини та текст На зображенні може бути: 1 особа На зображенні може бути: 4 людини та текст