Позитивні відгуки про нас – завжди приємно

Учні 11-Б (класний керівник: Борищак Т.Б.) загальноосвітньої школи 2 побували в гостях у кафедри дизайну і теорії мистецтва Інституту Мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника.
Знайомство з професією дизайнера провели:
-Спеціалізація,,Дизайн середовища”, викладачі: проф. Богдан Губаль; доц. В.М.Хомин; ст. викл.Василь Салабай.

-Спеціалізація ,,Моделювання одягу”, викладачі: доц. Anna Makulovych-Makogin, за.лаб. Ярослава Бабчук, викл. Ірина Максимлюк.

-Спеціалізація,,Графічний дизайн”, викладачі: доц. Дундяк Іра, доц. Lesia Semchuk, доц. Надія Бабій.
Неочікуваною цікавинкою став виступ випускника кафедри Volodymyr Yakovchuk, який розповів свою історію успіху.

Дякуємо всім за: позитивні враження, нові знайомства, багатогранне спілкування, цінний досвід!!!!!!!!!!!!

Щира подяка Lesia Semchuk за неоціненний вклад у розвиток творчих здібностей учнів та нестандартного мислення, формування високої інтелектуальної та моральної культури!!!!!!