Відкриття виставки робіт Чуйка Олега Дмитровича на Тернопільщині

24 серпня 2023 р. в Музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини відбулось відкриття виставки🎨розпису на шовку та графіки доктора мистецтвознавства, професора, завідувача кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Голови правління Івано-Франківської обласної організації Спілки дизайнерів України, члена Національної спілки художників України та члена Спілки дизайнерів України 🎨Олега ЧУЙКА
🖼«КРАЇНА ТИСЯЧІ СПОДІВАНЬ»
📍На заході побували:
Богдан Ткачик – художник та громадський діяч, Народний художник України, член Національної спілки художників України; Олег Герман – український науковець, письменник, громадський діяч, Заслужений діяч мистецтв України, Почесний громадянин міста Тернополя, володар іменної зірки на Алеї Слави в обласному центрі; Ігор Ду́да – український мистецтвознавець, краєзнавець, педагог, редактор, діяч культури, член НСЖУ, НСХУ і НСКУ, Міжнародної асоціації мистецтвознавців тощо; внутрішньо-переміщені особи з центру підтримки «ЯМаріуполь. Тернопіль», жителі та гості міста Тернопіль.
✅Запрошуємо всіх охочих завітати в Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини та відвідати виставку мистецьких шедеврів Олега ЧУЙКА.
🖼Персональна виставка картин тут експонуватиметься місяць.
Можливо, це художній твір 6 людей
Можливо, це художній твір 3 людей