Тиждень звітних конференцій

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника цей тиждень тривають звітні наукові конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів. Сьогодні пленарне засідання відбулося у НН Інститут мистецтв. Прикарпатський національний університет, на якому з науковими доповідями виступили: доктор мистецтвознавства, професор Кафедра методики музичного виховання та диригування Ганна Карась з темою «Синтез слова і музики: хорові твори великої форми композиторів української діаспори на тексти Тараса Шевченка ( на ознаменування 210-річчя з дня народження ); кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва Ірина Чмелик з темою «Впровадження методики виконання тифлографічних адаптацій мистецьких творів у навчальний процес кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»; доктор філософських наук, професор кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту Олександра Качмар з темою «Феномен щастя в соціокультурному просторі». Відкрив пленарне засідання директор інституту кандидат історичних наук, доцент Володимир Федорак, який відзначив успіхи науковців закладу у дослідженні різноманітних наукових проблем. Модерував засідання кандидат мистецтвознавство, професор Юрій Волощук. Всі доповіді були вислухані з великим зацікавленням аудиторії, викликали жваве обговорення та дискусії. Вітаємо доповідачів з цікавими виступами, дякуємо за них, а завтра слухаємо студентів!

Немає опису світлини. На зображенні може бути: мікрофон та текст

Немає опису світлини. Немає опису світлини.