Відбулась онлайн презентація книги М. Селівачова “Службові роздуми мистецтвознавця. Відблиски дисертацій у відгуках опонента”.

від Ганни Карась: У науковому світі кожен вчений – особливий, але є між нас науковці, які володіють особливим неповторним стилем вислову. Це важливо для розвитку науки, адже не кожен може бути прикладом для інших. Саме таким є доктор мистецтвознавства, професор Михайло Селівачов. Сьогодні кафедра дизайну та теорії мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника організувала онлайн презентацію видання вченого під назвою “Службові роздуми мистецтвознавця. Частина перша: Відблиски дисертацій у відгуках опонента” (редакційна колегія : К. Максимович, А. Пучков, К. Станіславська, О. Червінський” (Нью-Йорк, 2023). Модерувала презентацію рецензент видання – доктор мистецтвознавства, професор Ірина Дундяк. До видання ввійшло більше ста підготовлених рецензій і відгуків на тексти й автореферати дисертацій, які захищалися з мистецтвознавства та суміжних наукових спеціальностей від 1997 до 2023 року. Сьогоднішня зустріч була сповнена справжньої насолоди від наукового спілкування, обговорення проблем сучасної мистецтвознавчої критики і майбутньої співпраці. Зичимо Михайлу Романовичу Селівачову здоров’я і наснаги, чекаємо на нові зустрічі!