КОСТЮК Ірина Юріївна

старший викладач кафедри дизайну і теорії мистецтва

Навчально-наукового інституту мистецтв

Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

 

ОсвітаОсновні публікаціїДіяльністьКонтакти

Освіта:

          1977 – 1982   Львівський політехнічний інститут;

1988 – 2002   Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, художній факультет (спеціальність: образотворче мистецтво).

Основні праці:

Костюк І.Ю. Матеріали, технології та художні засоби. Методичні рекомендації до проведення теоретично-практичних занять, видавець Кушнір Г.М  2020р., 60с.

Костюк І. Ю. Аквадизайн в ландшафті. Методичні рекомендації до проведення теоретично-практичних занять, видавець Кушнір Г.М 2017р., 58 с.

Костюк І. Ю. Декоративний вододизайн. Методичні рекомендації до проведення теоретично-практичних занять, видавець Кушнір Г.М 2017р., 40 с.

Костюк І. Ю. Флористика і фітодизайн. Методичні рекомендації до проведення теоретично-практичних занять, видавець Кушнір Г.М  2013р., 45 с.

Костюк І. Ю. Методичні рекомендації до спецкурсу «Озеленення інтер’єрів»,    лекції і практичні заняття, видавництво «Плай» 2009 р., 74 с.

Костюк І. Ю. Програма спецкурсу «Озеленення інтер’єрів»,  видавництво «Плай» 2008 р.

Костюк І. Ю.  Стаття «Людина і світ. Добро і зло». Науково – методичний  вісник «Джерела» № 1-2 (49-50), 2007, с. 136-142.

Костюк І. Ю. Програма спецкурсу етики  для старших класів суспільно – гуманітарного профілю. Науково – педагогічний журнал «Обрії» № 2,  2006 р.  с.120-128.

Трудова діяльність:

Основні етапи науково-педагогічної діяльності:

З 1988-1996рр. –  науково-дослдний сектор при Інституті Нафти і Газу- молодший науковий працівник

З 1988-2007рр. –  українська гімназія №1 –вчитель 1категорії

З 2007р старший викладач кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського Національного університету ім.В. Стефаника.

Наукова діяльність:

Керівництво НДР студентів (наукові гуртки, проблемні групи, наукові семінари – вказати назви; підготовка переможців/призерів Всеукраїнських студентських конкурсів та олімпіад; підготовка та участь студентів у наукових конференціях – прізвища, ініціали студентів-призерів). Керівництво НДР студентки Ірини Дорошенко, її участь в науковій студентській конференції, тема: “Новітні тенденції в озелененні інтер’єрів “, опубліковано в збірнику наукових студентських робіт “Евріка “ 2017р.

Наукові інтереси:

 охоплює питання методики етично – естетичного виховання та мистецької освіти, озеленення сучасних інтер’єрів та аквадизайну в  житлових та громадських приміщеннях.

Творча діяльність:

Працює в галузі: станкової графіки, живопису, дизайну інтер’єру. З 1996 року приймає участь у міжнародних і всеукраїнських виставках, автор 3 персональних виставок. Учасниця обласних мистецьких виставок в Івано-Франківській обласній організації НСХУ. Твори знаходяться в приватних колекціях України та закордоном.

Автор збірки поезії  “Крізь час”, лауреат Всеукраїнського бардівського фестивалю

“Приспів 2002”, учасниця 2 телепередач “За філіжанкою кави”

Соціально-культурна та виховна робота з відділом літератури з мистецтва обласної  універсальної  наукової бібліотеки ім.Івана Франка, а саме інформаційне спілкування через авторську пісню, художнє слово та образотворче мистецтво з студентами спеціальності дизайн середовища.

телефон: +38 (066) 838 17 69

 E-mail: kostukgerenda@gmail.com