День революції Гідності очима студентів-дизайнерів

Листопад в українській культурі віддавна є часом поминання покійних родичів. Це збігається з однією важливою датою для українського народу – сьомою річницею початку революції Гідності, окриленої Небесною Сотнею…

Ця подія очима студентів-дизайнерів університету в 2020 році: інфографіка «Революція Гідності» Федорчак Вікторії.

Зауважимо, що робота виконана під час практичних занять третього курсу спеціалізації «Графічний дизайн» з дисципліни «Інфографіка» (викладач Ірина Миколаївна Дундяк, професор кафедри дизайну і теорії мистетцва, доктор мистецтвознавства). Упродовж семестру студенти виконують декілька індивідуальних завдань, пов’язаних з історичними подіями України, відомими архітектурними спорудами, діячами культури тощо.