Обмін досвідом. Онлайн лекція на тему «Дизайн. Психологія роботи, страхи і помилки».

Сьогодні нашою лекторкою була практикуюча дизайнерка Roksolana Oliynyk – випускниця кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, магістр з «Дизайну середовища» (2014) і з «Архітектури та містобудування» (2020), співзасновниця школи дизайну 360 design school. Це була неймовірно цікава, 2-ох годинна зустріч, насичена безцінними порадами та прикладами з власного досвіду. Адже п. Роксолана – авторка понад 300 проектів індивідуальних будинків та інших житлових приміщень, дизайну ряду інтер’єрів громадських приміщень для ГК «Буковель», пивоварні «Бартік» у м. Івано-Франківську тощо.
Охоплені лекторкою питання стосувалися багатьох аспектів організації професійної діяльності, від пошуку клієнта, презентації послуг, розробки ідеї, її проектного втілення аж до реалізації. Важливим для студентів та магістрантів був аналіз страхів та помилок, а надто поради, як їх позбутися та виправити. Щиро вдячні нашій випускниці та колезі – це був безцінний досвід!