Розпочато захисти дипломних робіт магістрів!

Сьогодні (21.12.2020) свої дослідження презентували магістри заочної форми навчання. Тематика робіт охоплювала різні напрями сучасного дизайну, актуальні за своїм розвитком. Загалом результати досліджень та проєкти були позитивно відзначені головою (проф. Чуйко О.Д.), членами (проф. Дундяк І.М., доц. Макогін Г.В.) ДЕК та науково-педагогічними працівниками кафедри. Вітаємо усіх магістрантів з успішним захистом і бажаємо подальшого професійного розвитку!

Зображення може містити: 3 людини, текст «файл редактировать совместный доступ меню выступающий: Oleg CHUYKO аудио видео участник совещание справка подключено оля леся яросл... компоновка Oleg CHUYKO Iryna Dundjak оксана бейлах 0 L340 oksanabeilakh макогн анн... калиновська Ostapiv Viktor Volodymyrovy... 0 грина чмелик ірина максимлюк vasyl _salabay михайлюк Vitalina Maidanska голик свитлана пастух галина 04 пастух галина сергйвна - карач оля пататюк наталя христина нагорняк включить микрофон штогрин свтлана романивна остановить видео совместный доступ & участники 12:34 21.12.2020»

Зображення може містити: текст «магстерська робота на тему: <<тенденцй свтлового дизайну захдной украёни на початку XXI ст.> o © проектна частина: освитлення фасаду мотелю <<влла клен> (c. хлбичин, коломийського p-H) виконала: студентка II курсу, дс(м)3 - 23 групи спецальност 022 дизайн середовища голик с.в. кервник канд.мист., доц. семчук л.я.»

Зображення може містити: 1 особа, текст «Cisco Meetings файл редактировать совместный доступ аудио видео участник совещание справка ярославина семчук оля віталй михайлюк подключено L340 включить микрофон начать видео совместный доступ 8 участники 12:19 1.12.2020»

Зображення може містити: 1 особа, текст «информация файл редактировать совместный доступ аудио видео участник совещание справка віталй михайлюк рина чмелик подключено OlegCHUYO анимация показслайдое 340 0 просмотр приложений Vitalina Maidanska 08 巴 компоновка <"дизайн в системи змини функцонального призначенн споруд кi̇нця xx-XXI ст." виконав: студент курсу, дс(м)3-23 групи середовища михайлюкв доц. чуйко остановит ਉ включить микрофон видео прумечанаий остановить видео � совместный доступ 8 участники 21.12.2020»

Зображення може містити: 1 особа

Зображення може містити: 1 особа, екран