Захисти магістерських проєктів завершено!

Захисти дипломних робіт магістрів денної форми навчання.  Атмосфера успіху і позитиву! Відмінні результати й безліч теплих слів вдячності! Головуючий (проф. Чуйко О.Д.), члени (проф. Дундяк І. М., доц. Макогін Г.В.) ДЕК, наукові керівники та викладачі кафедри щиро вітають усіх магістрантів з успішним захистом!
Зображення може містити: 15 людей, including Дундяк Іра, Людмила Охват, Uliana Danyliuk, Ira Kalinovska, Анжеліка Дякун, Надія Бабій and Тетяна Чухрій, текст «Zoom конференция рина (експерт) Kalinovska ганна макогін Gubal олександра уляна нилюк yna Chmelyk кторя Map хват людм ила крибляк mariia наталямалновська анжелкадякун Nata etiana Chukhri 23.12.2020»
Зображення може містити: 5 людей
Зображення може містити: 2 людини, включно з Ira Kalinovska
Зображення може містити: 2 людини, включно з Ira Kalinovska, текст «файл редактировать совместный доступ меню аудио видео участник совещание справка охват юдмила калино... Iryna undjak подключено анжелка OlegCHUYO компоновка просмотр приложений Ox... участники (21) поиск анжелка базюк олександра іренок вікторія гуманзацшя дизайну умовах інклюзивной комункацй. створення CEPII плакатв соцшального змсту рина чмелик макогн ганна василвна виконала студентка гр. д-25: охват людмила василвна науковий кервник: надия петривна, кандидат гелем 8 надия бабй икрофон наталя обдняк нажмите чтобы микрофон оксана бейлах - пастух галина включить микрофон 口 остановить видео петруслля лля Windows совместный доступ участники 23.12.2020»