Огляд дистанційно виконаних робіт з курсу «Фотографія і фотографіка»

Після довгих вагань ми все ж наважились і організували наш огляд! Огляд дистанційно виконаних робіт з курсу «Фотографія і фотографіка» студентів крутезної групи Д – 25 спеціалізації «Графічний дизайн» Кафедра дизайну і теорії мистецтва ІНСТИТУТ МИСТЕЦТВ ПНУ ім. ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника ! Водночас похвалилися нашому директорові Федораку Володимиру Васильовичу своїми попередніми здобутками та фото обладнанням, подарованим нашим ректором Ігорем Євгеновичем Цепендою! Мали можливість розповісти про окремі процеси роботи: формування постановок, виставляння світла, пошук моделей і локацій для тематичних завдань. Ми оглядалися назад і раділи, що зробили це! Щиро дякую усім студентам, цьогорічним та минулих років, колегам, завідувачу кафедрою Chuyko Oleg, директорові Федораку В. В. за допомогу та увагу!