Літературний календар “Ювілейні та пам’ятні дати грудня”.

5 грудня 2023 року в рамках Всеукраїнського тижня читання, який відбувався з 4 по 10 грудня на абонементі центральної міської бібліотеки (Короля Данила,16) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради презентували літературний календар “Ювілейні та пам’ятні дати грудня”, яким ознайомили користувачів бібліотеки з з українськими письменниками-ювілярами місяця:
– 05.12 – 145 років від дня народження Олександра Олеся (1878–1944), українського поета);
– 09.12 – 160 років від дня народження Бориса Грінченка (1863 -1910) великого українця, письменника, народного вчителя і педагога;
– 13.12 -130 років з дня народження Миколи Хвильового (13 грудня 1893 р. -) українського прозаїка, поеат, публіциста, політичний діяча, одного з основоположників пореволюційної української прози);
– 22.12 – 190 років від дня народження Марка Вовчка (1833–1907), української письменниці);
– 26.12 – 125 років від дня народження Євгена Павловича Плужника (1898–1936), українського письменника, громадського діяча, політичного в’язня радянської влади).
Гаслом акції є «Бути своїми» — це про важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями, надто під час війни.
“Бути своїми в бібліотеці- це дуже круто” – говорили учасники акції – студенти 3 курсу спеціалізації ” графічний дизайн”
Кафедри дизайну і теорії мистецтва Кафедра дизайну і теорії мистецтва Наукового-навчального Інституту Мистецтв ПНУ ім В. Стефаника. Вони за участь в заході отримали в подарунок мотиваційні книжкові закладанки, виготовлені до Всеукраїнського тижня читання.
Користувачі книгозбірні знайомилися з книгами даних авторів, представлених на ювілейній виставці “Письменники-ювіляри 2023 року, яка буде діяти до кінця місяця.
На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та текст
На зображенні може бути: текст