#Практика

#студенти_на_практиці Від сьогодні 6 тижнів студенти НН Інститут мистецтв. Прикарпатський національний університет проведуть у цінних і цікавих проєктах в умовах реального виробництва. І вже з першого дня практики, ознайомлена із завданням у проєкті “Побачити скарби разом!” в Івано-Франківському краєзнавчому музеї. Цей проєкт дуже важливий, оскільки пропагує доступність візуального мистецтва та мистецьких інституцій для людей із вадами зору.

На зображенні може бути: 10 людей та текст

До нас завітала Перша проректорка університету Якубів Валентина Михайлівна. На зустрічі обговорювались питання цінності інклюзивних проєктів у Прикарпатському Національному Університеті ім. Василя Стефаника, важливості цільового спрямування дизайн-освіти в напрямі універсальних стратегій, майбутньої співпраці з європейськими та світовими інституціями. На фото: Валентина Якубів зі студентами-виконавцями проєкту та професорсько-викладацьким складом: завідувачем кафедри, професором Олегом Чуйком, керівниками практики – доценткою Надією Бабій, професоркою Іриною Дундяк, художником-реставратором вищої категорії Валерієм Твердохлібом.

На зображенні може бути: 2 людини та люди навчаються        На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються та текст

Можливо, це художній твір 1 особа, книга та текст

На зображенні може бути: 3 людиниНа зображенні може бути: 4 людини та текст