Стратегія створення майстерні аналогової та альтернативної фотографії

Мали сьогодні надзвичайно втішну подію – були учасниками анонсованої Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» зустрічі зі стейкхолдерами, де серед питань проєктної ініціативи «Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни» було презентовано Стратегію створення майстерні аналогової та альтернативної фотографії у Комплексі колишнього палацу Потоцьких. Студенти 2 курсу спеціалізації «Графічний дизайн» Кафедра дизайну і теорії мистецтва Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника в рамках вивчення дисципліни «Фотографія і фотографіка» (доц. Lesia Semchuk) з величезним захопленням сприймали доповіді учасників лекторію – знаних митців-фотографів Ростислава Кондрата, Миколи Джички, Миколи Калитчука, Дмитра Петрини, Олександра Плаксіна про чорно-білу аналогову фотографію і кольоровий позитивний процес, цианотипію, використання муніципального простору для освітніх заходів та залучення молоді до творчості в техніці аналогової фотографії, про мистецтво чорного і білого.
Дай Бог, аби все вдалося! Матимемо чудове культурне середовище для молоді й локацію для вивчення широкого кола питань розвитку фотографії, її методів, технік і технологій! Щиро вболіваємо за цей проект і вдячні за чудову зустріч директору КП ПІК ПАЛАЦ Володимиру Гайдару, Христині Мельник, Ларисі Поліщук, Михайлові Дейнезі та усім лекторам! Ми справді мали можливість відчути, що фотографія – це душа, як зауважив Микола Калитчук!
На зображенні може бути: 11 людей, люди навчаються та текст На зображенні може бути: 7 людей, іграшка та телевізор
На зображенні може бути: 5 людей, світле волосся та телевізор На зображенні може бути: 2 людини та телевізор
На зображенні може бути: 5 людей, телевізор та натовп На зображенні може бути: 5 людей та телевізор