Проєкт тактильних ікон

Творчо-науковий колектив Кафедра дизайну і теорії мистецтва НН Інститут мистецтв. Прикарпатський національний університет спільно з Івано-Франківський краєзнавчий музей створюють тактильні ікони, призначені для людей зі сліпотою. До команди виконавців увійшли: кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри дизайну і теорії мистецтва Надія Бабій; студенти практиканти 4 курсу спеціалізації «графічний дизайн»: Валентин Тупало, Софія Суслик, Наталка Луцик, Марія Зварич, Василь Михавків, Олександра Кобець, Анна Гетьманчук, Богдан Галько; реставратор вищої категорії Івано-Франківського краєзнавчого музею Valerij Tverdokhlib. Консультантом проекту виступила докторка мистецтвознавства, професорка Ірина Дундяк Дундяк Іра, технічне впорядкування проекту «Тифлотека» належить асистентові кафедри – Андрієві Хамурді Андрій Хамурда.

На зображенні може бути: 1 особа та текст Можливо, це ілюстрація 1 особа та навчається
Можливо, це чорно-біле зображення 1 особа, телефон, запальничка та текст На зображенні може бути: 1 особа та навчається