Відеолекція “Тіні забутих предків” Параджанова

Студенти 1 і 3 курсів Кафедра дизайну і теорії мистецтва разом з викладачами доц. Надія Бабій, доц.Ірина Чмелик, ст.викладач Василь Салабай, асист. Галина Пастух відвідали захід, організований Обласною універсальною науковою бібліотекою ім.І.Франка та письменницею, кінодраматургинею Марія Вайно (Mariya Vaino)
Подія була присвячена творчості найяскравішого режисера-шістдесятника Сергія Параджанова, та приурочена до 100 річчя з дня його народження. Емоційна розповідь про життя митця і його унікальний фільм “Тіні забутих предків” доповнилася переглядом виставки пастелей львівського художника і кераміста , викладача ЛНАМ Василя Боднарчука. Це викликало жваве захоплення студентів і надало мотивації до власних експериментів.
На зображенні може бути: 12 людей Можливо, це витвір мистецтва
На зображенні може бути: 7 людей  На зображенні може бути: 8 людей та шарф